Zaburzenia erekcji

Przyjmuje się, że w Polsce około 1,5 miliona mężczyzn powyżej 30 roku życia ma zaburzenia erekcji o różnym nasileniu, ale tylko ok 10% z nich korzysta z fachowej pomocy – lekarza (wskazana pomoc lekarza seksuologa).

Nie bądź jednym z tych 90% pozostałych.

Czy wiesz, że zaburzenie erekcji nie są bezpośrednio związane z wiekiem mężczyzny – mogą wystąpić w każdym wieku zarówno przed 30 rokiem życia, ok. 40 roku życia czy po 60 roku życia w zależności jakie jest podłoże tej dolegliwości. I tak oprócz podłoża psychogennego: stres, problemy związane z pracą, mogą być też nie najlepsze relacje z partnerką, jak i „sygnałem” rozpoczynającej się jakiejś choroby, np. u 20%-30% mężczyzn mogą być pierwszym objawem cukrzycy czy rozpoczynającej się miażdżycy.

Czy wiesz, że palenie ok. 20 i więcej papierosów dziennie zwiększa możliwość wystąpienia zaburzeń erekcji u ok. 15%-20% palących?
Czy wiesz, że w niektórych chorobach np. jaskra nie można korzystać z leków „poprawiających” erekcję?
Czy wiesz, że przy stosowaniu pewnych leków też nie można brać leków „poprawiających” erekcję?

Nie lecz się sam – korzystaj z pomocy lekarza specjalisty seksuologa!

Tylko on przeanalizuje z Tobą Twój problem, zleci odpowiednie badania, przepisze odpowiednie leki, wyjaśni Twoje wątpliwości. Pamiętaj, że zaburzenia erekcji to nie tylko Twój problem ale też Twojej partnerki, to często pogorszenie relacji między Wami i w całej rodzinie.

NIE LECZ SIĘ SAM – skorzystaj z pomocy lekarza specjalisty seksuologa!
Zadzwoń – 606 401 621
Razem znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu

 Tom Compton Authentic Jersey